Kadeřnice Martina Hofmannová
Kadeřnice Martina Hofmannová
Hofmannová Martina
Rok a datum narození. 21.12.1992
Bydliště. Strakonice Ptákovická 433 38601
Adresa pracoviště. Na Stráži 265 Strakonice 38601
Stav. VDANÁ
Zaměstnání. podnikatel
Vzdělání. Vyučena České Budějovice r.2011
Jazyky. Čeština, Angličtina
Pohled na svět. Optimista
Povaha. sangvinik
Můj styl
Moje motto. Život není zlej , to jenom lidi jsou svině
Co nesnáším. lži, přetvářku a falešný lidi
Co miluji. miluji to co dělám, manžela a svoji rodinu
co si o sobě myslím.Nemyslím si o sobě nic. Nechám lidi ať si udělají o mě vlastní názor. :-D
1220487-img-vlasy.jpg

Vítejte na stránkách kadeřnice Martiny Hofmannové

Zde můžete psát vaše problémy s vlásky nebo vaše postřehy prosby a zkušenosti. budu za to ráda.
Jaguar TC ThermoCut System
Horké nůžky značky Jaguar jsou profesionální kadeřnické nůžky, jejichž čepele jsou elektricky zahřívány. Díky tomu při stříhání zatavují konečky vlasů, vlasy se přestanou třepit, jsou mnohem zdravější a odolnější. Pokud máte poškozené vlasy a roztřepené konečky, vyzkoušejte horké nůžky. Používají se jako klasické kadeřnické nůžky, jsou určeny pro všechny typy vlasů a všechny metody stříhání. Jejich teplota se nastavuje podle kvality vlasu.
Účinek horkých nůžek
Ochrana a zlepšení kvality vlasů
Horké nůžky přinášejí ochranu a zlepšení kvality vlasů. Vlasy jsou jako ze škatulky a mají přirozený lesk, jsou pružnější a na dotyk pevnější, účes tak vydrží mnohem déle. Účinek použití horkých nůžek je zjevný ihned po jejich použití.
Konec roztřepeným konečkům
Protože horké nůžky ponechávají konečky vlasů uzavřené, vlasy se po jejich použití netřepí. Pokud jsou používány pravidelně, třepení vlasů zcela zmizí.
Efektivní pro všechny druhy vlasů a účesů
S horkými nůžkami je možné provádět všechny techniky stříhání vlasů a jsou také vhodné pro všechny druhy vlasů, jelikož lze nastavit jejich teplotu individuálně dle kvality a délky vlasu.
Princip horkých nůžek
Zdravé vlasy vs. poškozené vlasy
Uvnitř každého vlasu se nachází spojivo, které vlasu dodává přirozenou vlhkost, výživné látky a zaplňuje otvory vláken od kořene až ke konečku. Když vlasy vyrůstají z kůže, jsou jejich konečky uzavřené. Vlasy jsou elastické a lesklé, mají optimální objem a jsou chráněny proti škodlivým vlivům. UV záření, znečištění vzduchu, změny teplot, chemické přípravky stejně jako mechanické ošetřování vlasy poškozuje.
Neuzavřené konečky vlasů
Při klasickém stříhání vlasů zůstávají konečky vlasů otevřené a multiaktivní spojivo, které pracuje ve vlasu jako lepidlo, z vlasu vysychá. Pokud jsou vlasy bez ochrany vystaveny škodlivým vlivům, ztrácí lesk, objem a pružnost.
Uzavřené konečky vlasů díky horkým nůžkám
Ostří horkých nůžek je elektricky zahříváno. Při stříhání vlasů horkými nůžkami zůstávají konečky vlasů uzavřené, jelikož je teplo zatavuje. Vlasy jsou tak ve svém přirozeném stavu, důležitá vlhkost a výživné látky jsou ve vlasu zachovány a vlasy jsou tak efektivně chráněny před nepříznivým vlivem prostředí. Používání horkých nůžek Jaguar TC ThermoCut systém udržuje přirozenou kvalitu všech typů vlasů.
Časté dotazy
Jaké teploty horké nůžky dosahují?
V závislosti na typu vlasu mezi 90°C (jemné vlasy) po maximum 150°C (silné vlasy). Teplota je individuálně nastavitelná kadeřníkem dle typu a struktury vlasu zákazníka.
Byl účinek horkých nůžek potvrzen odborníky?
Ano, horké nůžky byly testovány a jejich účinek ověřen oprávněným expertem.
Může se stát, že kadeřník zákazníka popálí nebo že dokonce dostane elektrický šok?
Ne, horké nůžky (rukojeť i ostří) stejně jako ovládací zařízení jsou velmi dobře izolovány. Navíc systém pracuje pod nízkým napětím (7 voltů). Tím jsou vyloučeny jakákoliv případná zdravotní rizika jak pro kadeřníka, tak pro zákazníka.
Může se stát, že se vlasy použitím horkých nůžek zničí?
Ne, jelikož teplota horkých nůžek je nastavena dle typu vlasu a jejich přehřátí je automaticky regulováno sensorem, takže teplota zůstává stále konstantní. Pro představu vysoušeč vlasů produkuje srovnatelné teplo jako horké nůžky a kulma nebo žehlička na vlasy dokonce větší.
Mohou být horké nůžky použity i po chemickém ošetření vlasů?
Samozřejmě ano. V případě barvení, trvalé či melíru se teplota nůžek nastavuje kvůli citlivosti vlasu na minimum.
Kdy člověk pocítí efekt horkých nůžek?
Při prvním použití horkých nůžek lze očekávat ozdravení 60 % celkového množství vlasů.
Jsou horké nůžky efektivní na všechny druhy vlasů?
Horké nůžky byly testovány pří více než 80 stříháních různých typů vlasů, jak v Evropě, tak mimo ni, a 98 % z nich zaznamelo pozitivní efekt.
jaguar-tc-400.jpg
Je používání dalších vlasových přípravků po aplikaci horkých nůžek zbytečné?
Jelikož horké nůžky uzavírájí konečky vlasů, jsou vlasy chráněny proti vlivům prostředí. Z vlasu nemůže unikat přirozená vlhkost a vlas si tak zachovává maximum své kvality a regenerační síly. Každopádně standardní denní péči, kterou doporučil váš kadeřník, provádějte i nadále.
Kolik stojí stříhání horkými nůžkami?
V kadeřnickém salónu Orchid Martina Hofmannová nabízím stříhání horkými nůžkami od Kč 240,-. Cena stříhání horkými nůžkami zahrnuje kompletní službu, vč. mytí vlasů,kvalitní regenerace, foukání a konečné úpravy účesu (použití laku, gelu, tužidla a oleje), přesné info o ceně naleznete v rubrice ,,Ceník služeb´´.

Líbily se Vám mé stránky ?

Ano, líbily (48 | 72%)
Nepřehledné (3 | 4%)
Nelíbili se mi (4 | 6%)
Jsem ráda že jste navštívili mé stránky, omluvám se za případné chyby. Budu se na vás těšit v salónu Krásný den
image.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one