Kadeřnice Martina Hofmannová
Kadeřnice Martina Hofmannová
Hofmannová Martina
Rok a datum narození. 21.12.1992
Bydliště. Strakonice Ptákovická 433 38601
Adresa pracoviště. Na Stráži 265 Strakonice 38601
Stav. VDANÁ
Zaměstnání. podnikatel
Vzdělání. Vyučena České Budějovice r.2011
Jazyky. Čeština, Angličtina
Pohled na svět. Optimista
Povaha. sangvinik
Můj styl
Moje motto. Život není zlej , to jenom lidi jsou svině
Co nesnáším. lži, přetvářku a falešný lidi
Co miluji. miluji to co dělám, manžela a svoji rodinu
co si o sobě myslím.Nemyslím si o sobě nic. Nechám lidi ať si udělají o mě vlastní názor. :-D
1220487-img-vlasy.jpg

Vítejte na stránkách kadeřnice Martiny Hofmannové

Zde můžete psát vaše problémy s vlásky nebo vaše postřehy prosby a zkušenosti. budu za to ráda.
Buď můžeme své vlasy svěřit do rukou profesionálů v kadeřnických salonech, nebo se můžeme směle pustit do barvení doma. Při domácím barvení je důležité zachovat postup tak, jak je doporučen v návodu. Dnešní volně prodejné barvy, které vyrábějí tzv. značkový výrobce např. Palette, Syos atd.již nesou v duchu tak špičkové kvality.
Současné barvy na vlasy se dělí do tří skupin:
► permanentní barvy
► semipermanentní barvy (přelivy)
► tónovače
Permanentní barvy
Jsou pro ty, kdo chtějí radikálně změnit svou stávající barvu (například vlasy výrazně zesvětlit, nebo překrýt šediny). Mají maximální krycí schopnost a dlouhou trvanlivost. Zajímavý je princip působení permanentních barev. Barevný proces má dvě fáze zesvětlující a barvící. Peroxid který se rozkládá na vodu a atomární kyslík vaše melaninová zrna zesvětluje některá však zcela rozpustí . Zároveň dopravuje barevné pigmenty, které se usazuj místo vašich odbarvených melaninových zrnech.
Přelivy
Jsou stále vyhledávanějším typem barev. Dodají přírodní barvě vlasů módní odstín a kryjí i první šediny. Nemají sice schopnost zesvětlení a výrazné barevné změny, ale vlasy jsou jimi mnohem méně zatíženy, než v případě klasických barev. Barva se postupně vymývá, takže nevznikají viditelné odrosty. Navíc se vlasy dostanou do lepší kondice a krásně se lesknou. v permanentních barvách se používá 6-9% peroxid vodíku což působí na vlasy spíše škodlivě. v přelivech je peroxid vodíku jen 3% ten však vlasům neškodí.
barvení.jpg
Tónovače
Jsou také oblíbené. Jejich hlavní výhodou je rychlé vymývání, které umožňuje měnit odstín vlasů takřka podle nálady, a snadnost použití (pěna, šamponový sáček ale také různé gely, laky). Stejně jako přelivy také tónovače dodávají vlasům módní odstín a krásný lesk. Jsou však méně trvanlivé (zato cenově dostupnější) a hodí se i pro ty, které rády experimentují.
picture.png
Melír
Je zvláštním způsobem úpravy barvy vlasů. Dodá účesu nový, zajímavý vzhled. Kontrast světlých a tmavých pramínků je velmi efektní, i když se nedoporučuje používat melír na příliš tmavých vlasech, efekt je pak příliš výrazný a nepřirozený. Princip melíru spočívá v odbarvení vybraných pramínků směsí, která svým obsahem amoniaku není k vlasům příliš šetrná.
666430_melir-vlasy.jpg

Líbily se Vám mé stránky ?

Ano, líbily (48 | 72%)
Nepřehledné (3 | 4%)
Nelíbili se mi (4 | 6%)
Jsem ráda že jste navštívili mé stránky, omluvám se za případné chyby. Budu se na vás těšit v salónu Krásný den
image.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one