Kadeřnice Martina Hofmannová
Kadeřnice Martina Hofmannová
Hofmannová Martina
Rok a datum narození. 21.12.1992
Bydliště. Strakonice Ptákovická 433 38601
Adresa pracoviště. Na Stráži 265 Strakonice 38601
Stav. VDANÁ
Zaměstnání. podnikatel
Vzdělání. Vyučena České Budějovice r.2011
Jazyky. Čeština, Angličtina
Pohled na svět. Optimista
Povaha. sangvinik
Můj styl
Moje motto. Život není zlej , to jenom lidi jsou svině
Co nesnáším. lži, přetvářku a falešný lidi
Co miluji. miluji to co dělám, manžela a svoji rodinu
co si o sobě myslím.Nemyslím si o sobě nic. Nechám lidi ať si udělají o mě vlastní názor. :-D
1220487-img-vlasy.jpg

Vítejte na stránkách kadeřnice Martiny Hofmannové

Zde můžete psát vaše problémy s vlásky nebo vaše postřehy prosby a zkušenosti. budu za to ráda.
Lopuchový výluh / lopuchová voda
Lopuchovou vodu jsem objevila díky jedněm vlasovým stránkám, kde byla doporučována pro růst vlasů. Vyrábějí je tu jen dvě firmy a to firma Luna, která má přípravek Lopuchová voda a firma Naděje, která má Lopuchový výluh. Přípravek od Naděje jsem nezkoušela, špatně se shání a je na můj vkus drahý. Vyzkoušela jsem vlasovou vodu od firmy Luna. Voda není nijak extra parfemovaná, vlasy nemastí, je lehoučká a rychle se vstřebává. Nejen, že podporuje růst, ale zabraňuje taky tvorbě lupů a eliminuje vypadávání vlasů. Zhruba po měsíci vtírání do přední linie vlasů mi začaly opravdu hodně rychle odrůstat moje pidiofinky, které mi soustavně drásají nervy :D
Voda stojí do padesáti korun a koupíte jí v každé drogerii.


Pro domácí kutilky přidávám návod na domácí výrobu lopuchového výluhu: nejlépe čerstvý, ale i sušený kořen lopuchu zalejeme alkoholem ( alpa, vodka, ethanol z lékárny ), uzavřeme v dobře těsnící nádobě a dáme na tmavé místo, kde ho necháme min. měsíc louhovat. Do hotového výluhu pak lze přidat např. kopřivu pro obohacení účinků.
b576225cddbaa67f72ea749ef69d2df1.jpg
Biohar vlasový aktivátor
Biohar už je obecně dost známá věc. Vlasový aktivátor je v podobě vlasové vody, která se vtírá do vlasů, resp. do vlasové pokožky, nejlépe po mytí. Vůně je přijatelná, pro mě trochu pánská :) Vlasy vůbec nemastí, nezatěžuje, neslepuje. Zklidňuje pokožku, zabraňuje tvorbě lupů a v první řadě podporuje růst. Mě hodně pomohl v boji s tzv. kouty, ve kterých mám obvykle jemné a světlé vlasy, takže to vypadá, jako když tam nejsou. Po Bioharu zesílily, narostly a hlavně hodně zhoustly. Koupíte v lékárnách, cena je kolem 100,- Kč.
biohar-2.jpg
Selenium S - Disulfid selenia
Selenium S - Disulfid selenia

Selenium, tj. disulfid selenia, obsahují dva u nás prodávané šampony proti lupům. Jedním výrobcem je Loreal, řada Elseve, druhým je Vichy, řada Dercos. Šampon obsahující tuto látku má jedovatě oranžovou barvu ( blondýnky se nemusí bát, vlasy nebarví ) a pokud není parfemovaný, tak i dost chemickou vůni. Ani jsem netušila, že tento druh šamponu působí na růst vlasů, přišla jsem na to naprostou náhodou. Koupila jsem si Elseve poté, co jsem si rozdráždila pokožku hlavy nevhodnou maskou. Používala jsem ho dva měsíce a po této době mi vlasy vyrostly o 8 centimetrů! Moje kadeřnice sama nevěřila tomu, o jaký kus poporostly :) Ale - je to šampon určený pro eliminaci lupů a vlasy může vysušovat. Doporučuju používat v etapách, ne soustavně.
Elseve je u nás velmi špatně k sehnání, protože ho výrobce stáhnul z prodeje, nicméně v zahraničí se koupit dá a to pod názvem Elvital/Elvive. Vichy koupíte v lékárnách, případně na internetu, jeho cena je vyšší, kolem 350,- Kč průměrně.
1c38cb61ab021bb2a8d81f0901a560b9.jpg
Selen
Selen je nekovový prvek ze skupiny chalkogenů. Selen je silný přírodní antioxidant chránící buňky před škodlivými látkami zvanými volné radikály. V kombinaci s vitamínem A a vitamínem C a E působí selen jako pomocník proti stárnutí kůže a omezuje vznik hlubokých vrásek. Nedostatečný příjem selenu ve stravě nepříznivě ovlivňuje především kardiovaskulární systém. Nízký příjem selenu v průběhu těhotenství může nepříznivě působit na vývoj plodu.

Selen se doporučuje užívat
při zvýšeném riziku cévních a kradiovaskulárních chorob.
selen je dobrý na podporu správné funknce metabolismu.
selen, jako doplňující prvek potřebný v těle při současném užívání jódu k produkci hormónů štítné žlázy.
Selen a vlasy
Před časem jsme měli možnost vyzkoušet šampon se selenem od firmy Elseve šampón Intensive proti lupům, který skutečně obsahoval selen a u některých uživatelů prokazatelně zrychlil růst vlasů. Jenže tento šampón již na našem trhu není a pro zrychlení růstu vlasů bude nutné tedy dodat selén našim vlasům klasickou výživovou cestou. Podobný účinek, jako měl ten šampon, se dá dosáhnout, když se užívá selen v tabletách. Nejlepších účinků pro rychlý růst vlasů se dosáhne, když se selen bere společně v kombinaci s panthenolem, což je vitamín B5, a zároveň se ve stravě ještě posílí kvalitní bílkoviny.

Potraviny bohaté na selen, selen v potravinách
Mezi nejbohatší zdroje selenu patří para ořechy, dary moře, drůbež a maso a zejména vnitřnosti (ledviny, játra, slezina a slinivka). Celá zrna, ovesné vločky a hnědá rýže mohou také obsahovat významné množství selenu – závisí to na obsahu selenu v půdě, v niž byly pěstovány.
Biosil / Biosil Plus
A jeden tip na vnitřní výživu. V prodeji jsou stále obě varianty, doporučuju ale koupit Biosil Plus, je obohacený o zinek, křemík a panthenol. Podporuje růst vlasů a nehtů, zlepšuje jejich kvalitu a odolnost, jeho užívání se i projeví na zlepšení vzhledu pleti. Po Biosilu mi vlasy především opravdu hodně zhoustly, začaly mi růst krátké nové vlásky a objem vlasů se viditelně zvětšil. Je potřeba ho brát minimálně měsíc, ideálně dva. Dávkování je 1 až 2 tablety denně, v balení je 60 tablet a stojí kolem 60,- Kč. Koupíte v lékárnách.
biosil.jpg
Čerpáno ze stránek http://www.labradoora.com
Čaj Křemíková bomba Dr. Popov
Mé vlasy po 2 měsíční kůře se 14 denní přestávkou neskutečně zhoustli začali vyrůstat nové vlásky a to úplně po celé hlavě to jsem vážně ještě nikdy nezažila. jinak čajík chuťově celkem dobrý je celkem nevýrazný ale když se trošku osladí myslím že to zvládne i úplný odpůrce bylinek :-D Má však jednu nevýhodu a to je jeho zdlouhavá příprava, ale koukala jsem že se dá zakoupit i v porcované formě. K sehnání v každé lékárně kolem 50 kč
2320.jpg
Reghaar
Vlasový aktivátor jsem pořídila včera tak se budu těšit až vám sem cca za měsíc napíši jak jsem byla spokojená. K zakoupení v každé drogérii cena kolem 80 kč
article_images.jpg

Líbily se Vám mé stránky ?

Ano, líbily (48 | 72%)
Nepřehledné (3 | 4%)
Nelíbili se mi (4 | 6%)
Jsem ráda že jste navštívili mé stránky, omluvám se za případné chyby. Budu se na vás těšit v salónu Krásný den
image.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one