Kadeřnice Martina Hofmannová
Kadeřnice Martina Hofmannová
Hofmannová Martina
Rok a datum narození. 21.12.1992
Bydliště. Strakonice Ptákovická 433 38601
Adresa pracoviště. Na Stráži 265 Strakonice 38601
Stav. VDANÁ
Zaměstnání. podnikatel
Vzdělání. Vyučena České Budějovice r.2011
Jazyky. Čeština, Angličtina
Pohled na svět. Optimista
Povaha. sangvinik
Můj styl
Moje motto. Život není zlej , to jenom lidi jsou svině
Co nesnáším. lži, přetvářku a falešný lidi
Co miluji. miluji to co dělám, manžela a svoji rodinu
co si o sobě myslím.Nemyslím si o sobě nic. Nechám lidi ať si udělají o mě vlastní názor. :-D
1220487-img-vlasy.jpg

Vítejte na stránkách kadeřnice Martiny Hofmannové

Zde můžete psát vaše problémy s vlásky nebo vaše postřehy prosby a zkušenosti. budu za to ráda.
Účesy pro kulatý obličej
Máte-li kulatý obličej, jistě víte, že vybrat si slušivý účes není nic jednoduchého. Mám pro vás tipy a inspiraci pro výběr účesu pro kulatou tvář.
Ačkoli existuje velké množství různých účesů a střihů, zdaleka ne všechny se hodí pro kulatý obličej. Tento tvar tváře má svá specifika a špatná volba účesu může být v tomto případě katastrofa.
Kulatý obličej je zhruba stejně vysoký jako široký a má zakulacenou bradu. Účesem je pak třeba obličej opticky zúžit - to znamená přidat nahoře a ubrat na bocích - tvář opticky prodloužit.
blackround.jpg
Znaky typické pro kulatý obličej:

►obličej je zhruba stejně široký jako dlouhý
►nejširší je v oblasti lícních kostí
►většinou široké nízké čelo
►kulatá brada a plné tváře
►krk se zdá být krátký
Účesy vhodné pro kulatý obličej
Vhodné jsou polodlouhé účesy bohaté kolem brady, po stranách rovné nebo překrývající obličej. Například pramínky padající do tváře pomáhají obličej opticky zúžit. Vlasy česejte a foukejte do výšky, aby obličej získal na délce. Vhodné jsou vlasy sčesané z čela nebo na bok. V případě ofiny volte raději vrstvenou ofinu nežli rovnou. Vhodným účesem je např. postupně sestříhané páže.
Čemu se vyhnout
Vyhýbejte se obecně širokým účesům a bohatým kudrlinám. Obličej ještě více opticky rozšiřují. Nenoste vlasy stažené dozadu, přitahují pozornost k tvaru obličeje. Nejsou vhodné ani účesy končící v úrovni brady a všechny účesy přidávající na plnosti v oblasti lícních kostí a uší, kde je obličej nejširší.

Na obrázku pod textem vidíte účes, který není příliš dobře zvolen. Vzhledem k tomu, že vlasy jsou rovně zastříženy a končí v úrovni brady, obličej se zdá být ještě kulatější.
hairstyle_round1.jpg
Krátké vlasy
ucesy-royston-blythe-056.jpg
ucesy-zig-zag-017.jpg
ucesy-royston-blythe-084.jpg
Je mnoho krásných krátkých účesů pro kulatý obličej. Důležité při jejich výběru je, aby přidávaly výšku a objem nahoře hlavy - obličej pak vypadá užší. Na bocích pak by měly vlasy být u hlavy nebo jít do obličeje. Důležité je mít vlasy i na krku, nejlépe vyčesané směrem ven. Úplně krátké střihy nejsou ideální stejně jako krátká mikáda podtočená dovnitř - obojí většinou obličej ještě více zakulatí. Volte vrstvené střihy, které obličej prodlouží.
Polodlouhé účesy pro kulatý obličej
ucesy-royston-blythe-032.jpg
ucesy-wellaflex-2008-042.jpg
Vrstvený střih je ideální pro polodlouhou délku vlasů. Přidává délku pod čelistmi a krásně rámuje a tvaruje obličej. Výhodou je i jeho variabilita - hodí se i když jsou vaše vlasy husté či řídší, rovné či kudrnaté...Je potřeba se vyhnout husté rovné ofině, naopak skvělou práci odvede delší postupně sestříhaná ofina česaná na stranu. Vlasy v oblasti čelistí sestříhejte do obličeje a postupně sestříhané vrstvy jsou skvělé i v dolních partiích, kde přidají na objemu a obličej opět opticky prodlouží.
Dlouhé účesy pro kulatý obličej
ucesy-royston-blythe-081.jpg
ucesy-royston-blythe-115.jpg
ucesy-wellaflex-2008-074.jpg
Dlouhé vlasy stejně jako polodlouhé jsou výbornou volbou, pokud vsadíte na vrstvy. Jemně sestříhané vlasy orámují kulatý obličej a skryjí nejširší partie v oblastí licních kostí. Stačí jen vlasy správně načesat "do obličeje". Vlnité vlasy také mohou být dobrou volbou. Volte jemné vlny skrývající kontury obličeje a délku nejméně po ramena.
Materiál čerpaný z velké části ze stránek vlasy-in.cz
http://www.vlasy-in.cz/ucesy-pro-kulaty-oblicej

Líbily se Vám mé stránky ?

Ano, líbily (48 | 72%)
Nepřehledné (3 | 4%)
Nelíbili se mi (4 | 6%)
Jsem ráda že jste navštívili mé stránky, omluvám se za případné chyby. Budu se na vás těšit v salónu Krásný den
image.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one