Kadeřnice Martina Hofmannová
Kadeřnice Martina Hofmannová
Hofmannová Martina
Rok a datum narození. 21.12.1992
Bydliště. Strakonice Ptákovická 433 38601
Adresa pracoviště. Na Stráži 265 Strakonice 38601
Stav. VDANÁ
Zaměstnání. podnikatel
Vzdělání. Vyučena České Budějovice r.2011
Jazyky. Čeština, Angličtina
Pohled na svět. Optimista
Povaha. sangvinik
Můj styl
Moje motto. Život není zlej , to jenom lidi jsou svině
Co nesnáším. lži, přetvářku a falešný lidi
Co miluji. miluji to co dělám, manžela a svoji rodinu
co si o sobě myslím.Nemyslím si o sobě nic. Nechám lidi ať si udělají o mě vlastní názor. :-D
1220487-img-vlasy.jpg

Vítejte na stránkách kadeřnice Martiny Hofmannové

Zde můžete psát vaše problémy s vlásky nebo vaše postřehy prosby a zkušenosti. budu za to ráda.
Sedm triků jak na to
• V první řadě by jste si měly uvědomit že čím více přípravku na vlásky dáte tím těžší budou. Takže když si dáte hodně silnou masku pak ještě rozčesávací sprej tunu tužidla pak to vyfoukáte dáte olejíček, gel a nakonec lak tak vám objem vydrží max půl hodinky i kdyby jste měla sebelepší vlasy. Takže raději méně nežli více

• Vzhledem k tomu, že mytí šamponem ovlivňuje všechny části vlasů, vždy používejte objemový šampon určený pro jemné vlasy. Není však nutný nějaký speciální když koupíte březový nebo kopřivový tak docílíte stejného účinku, ba možná i lepšího než s nějakým předraženým z drogerky.

•Vím že bez balzámu se vlasy špatně rozčesávají. pokuste se dávat kondicionér jen tam kde to vlasy potřebují ale nikdy nedávejte na pokožku hlavy. Raději si udělejte cely den jen pro sebe, když víte že nikam nepůjdete a udělejte si pořádný zábal třeba i na půl dne nebo na celou noc.

•Jemné vlasy se velmi rychle mastí a objem vlasů má tendenci rychle mizet. Ale každodenní mytí šamponem a styling není to nejlepší pro vaše vlasy. Máte-li doma kvalitní suchý šampon, můžete každodenní mytí vynechat však druhý den musíte vlásky umýt. Suchý šampon absorbuje vlhkost a mastnotu, snižuje mastný lesk vlasů u hlavy a vytváří větší objem. Pozor! kupujte jen opravdu kvalitní. Nedoporučuji používat u tmavých vlasu, Dělá jakoby našedlí nános a vlasy vypadají nezdravě.

• Také doporučuji pokud to jen trošku jde nechat si na vlasech udělat světlí melír, který je nejúčinnějším trikem pro objem jemných vlasů. Odbarvením pramínků se povrch vlasů zmatní, díky čemuž se objem vlasů zvětší. K dojmu většího objemu přispívají i samotné melíry, protože vlasy jsou díky nim opticky silnější.

• Každý den si pěšinku učešte jinde. Ale pozor max tak s centimetrovou odchylkou Při změně česání mají vlasy tendenci vracet se zpět- a to znamená že se u kořínku napruží a vznikne dojem objemného účesu.

• Přípravky s obsahem silikonu (různé typy elixírů) dodají vlasům okamžitý lesk.Ale bacha na silikony pokud si barvíte vlasy! Vlasy přesycené silikony nepřijmou barvu tak jak by měly. Doporučuji se silikonům raději vyhýbat
Objem do vlasů dostanete také tím že si vlasy vyfoukáte v předklonu a nebo natočením polosuchých vlasu na velké natáčky pamatujte že čím větší natáčky tím větší objem

Líbily se Vám mé stránky ?

Ano, líbily (48 | 72%)
Nepřehledné (3 | 4%)
Nelíbili se mi (4 | 6%)
Jsem ráda že jste navštívili mé stránky, omluvám se za případné chyby. Budu se na vás těšit v salónu Krásný den
image.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one