Kadeřnice Martina Hofmannová
Kadeřnice Martina Hofmannová
Hofmannová Martina
Rok a datum narození. 21.12.1992
Bydliště. Strakonice Ptákovická 433 38601
Adresa pracoviště. Na Stráži 265 Strakonice 38601
Stav. VDANÁ
Zaměstnání. podnikatel
Vzdělání. Vyučena České Budějovice r.2011
Jazyky. Čeština, Angličtina
Pohled na svět. Optimista
Povaha. sangvinik
Můj styl
Moje motto. Život není zlej , to jenom lidi jsou svině
Co nesnáším. lži, přetvářku a falešný lidi
Co miluji. miluji to co dělám, manžela a svoji rodinu
co si o sobě myslím.Nemyslím si o sobě nic. Nechám lidi ať si udělají o mě vlastní názor. :-D
1220487-img-vlasy.jpg

Vítejte na stránkách kadeřnice Martiny Hofmannové

Zde můžete psát vaše problémy s vlásky nebo vaše postřehy prosby a zkušenosti. budu za to ráda.
Vlasy jsou odraz naší životosprávy a prozradí opravdu všechno bohužel i to , co bychom někdy vůbec nechtěli. Vlasy dokážou prozradit, zda člověk pravidelně užívá léky. Z jediného vlasu dokážou vědci určit naší DNA a na základě rozboru vlasů je možné usvědčit muže, který odpírá dítě že není jeho.
Pravda o vlasech
Všechny toužíme po vlasech lesklých, hustých a zdravých a často jim věnujeme nemalou péči. Přesto někomu šedivějí již ve třicítce, jiného v pětadvaceti trápí pleš. Na příčině jsou hormony a genetická výbava i když za některé potíže si můžeme také sami.
Na jaře a na podzim vypadne některým lidem mnohem více vlasů, než po zbytek roku. Pokud vám vypadne 50–120 vlasů, nemusíte se znepokojovat. Důvodem je jenom změna ročního období, vlasy vám opět narostou. Pokud ae padají pořád hodně chce to návštěvu lékaře. Takže milé dámy máte-i s tím to problém neodkládejte to se slovy ono to časem ustane a zajděte si na kožní a nechte si poradit a nebo si snažte upravit jídelníček zařaďte více vitamínů vlákniny, bílkovin ale také minerálů jako je křemík, zinek, selen a železo. také se přestaňte nervovat a stresovat stejně tím nic nevyřešíte akorát si ubližujete a to přece nikdo nechce:-) Je lepší řešit všechno s klidem a říkat si ono to nějak dopadne stresem a vztekem nikdo nikdy nic nevyřešil :-)
HLF_78632747--345x230-82-u.jpg
► Denně vypadne až 120 vlasů (po umytí cca 300)
► Vlasy rostou nejrychleji v létě, naopak v zimě a na podzim je růst vlasů pomalejší je to tak všude kokněte se třeba na letokruhy stromu podzim a zima je vjetšinou slabší kroužek na jaře a v létě je kroužek silnější. :-D
► V průměru má člověk asi 100-tisíc vlasů, nejvíce obdařeny jsou „blondýnky“ a to až 140-tisíc jenže blond. vlas je slabší proto působí dojmem stejné vlasové pokrývky jako ostatní , naopak nejméně vlasů mají „zrzky“ asi 80-tisíc ale zato mají vlasy pěkně silné.
► Tloušťka vlasu se pohybuje od 42 do 95 mikrometrů a je různá podle umístění vlasu. Nejsilnější vlasy bývají v týlní krajině. Ženy mají silnější vlasy než muži.
► Průměrná rychlost růstu je 0,3 až 0,4 mm denně cca. 1 cm měsíčně. Samozřejmě jsou i vyjímky
► Životnost vlasu je 2 až 8 roků
► K výraznému zpomalení růstu vlasů dochází až po 70 letech života
Ne každá žena může mít dlouhé vlasy
Mít dlouhé vlasy jako Magda Vášáryová ve filmu Postřižiny je snem mnoha žen. Přesto se hodně žen dlouhých vlasů nikdy nedočká a to ani v případě, kdyby si celý život vlasy nestříhaly. Každý vlas má svou fázi růstu, která trvá 2 až 8 roků. S přibývajícím věkem se tato fáze zkracuje. Kdo má tedy zkrácenou fázi růstu na dva roky, narostou mu vlasy do délky maximálně 20 centimetrů, více již ne.
Plešatění – noční můra mužů
I když jsou dnes holohlaví muži „in“, průzkumy hovoří tom, že více než 80 procent mužů pociťuje ztrátu vlasů jako ztrátu vlastní identity nebo dokonce jako ztrátu dalšího „oblečení“. Muži mají větší strach z toho že budou plešatí než z toho že budou obézní.
„Nejčastější typ plešatění je zapříčiněný hormony. U mužů je sklon k plešatosti umocněný působením mužských hormonů. Naopak, ženy trpí celkovou plešatostí jen zřídka, protože je chrání ženský hormon estrogen. Muži se za plešatění stydí a mají zábrany o problému mluvit. K odborníkovi často přicházejí až po tom, co vyzkoušeli různé přípravky. Trh je přeplněný množstvím ,,zaručených“ přípravků, jejichž účinnost je velice krátkodobá nebo nulová. „Bohužel žádný přípravek neobnoví vlasový porost, pokud již zanikly vlasové folikuly,

Líbily se Vám mé stránky ?

Ano, líbily (48 | 72%)
Nepřehledné (3 | 4%)
Nelíbili se mi (4 | 6%)
Jsem ráda že jste navštívili mé stránky, omluvám se za případné chyby. Budu se na vás těšit v salónu Krásný den
image.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one